Konya Ortodonti, Konya Ortodonti Uzmanı, Konya Ortodontist, Konya Ortodonti Doktorları, Konya Ortodonti Klinikleri, Konya Ortodonti Fiyatları, Konya Diş Teli, Konya Diş Teli Fiyatları, Konya Ortodonti, Konya Diş Teli Fiyatları, Ortodonti Konya, Konya Diş Teli, Konya Ortodonti Doktorları, Diş Teli Fiyatları Konya, Konya Ortodonti Fiyatları, Konya Ortodonti Uzmanı, Diş Teli Konya, Konyada En İyi Ortodontist, Ortodonti Uzmanı Konya, Konya Ortodonti Klinikleri, Diş Teli Fiyatları 2023 Konya, Konyada Ortodontist, Konya Ortodonti Diş Doktorları, Konyada Diş Teli Fiyatları, Konyadaki Ortodontistler, Konya Ortodonti Randevu, Diş Teli Tedavisi Konya, Konya Çocuklarda Ortodonti, Konya Yekişkinlerde Ortodonti, Konya Şeffaf Plak Tedavisi, Konya Lingual Ortodonti, Konya Braket Çeşitleri, Konya Ortodontik Aygıtlar, Konya Çene Eklemi Rahatsızlıkları, Konya invisalign, Konya Orthero, Konya Telsiz Ortodonti, Konya Çene Bozukluğu, Rana Demir

Ortodonti Uzmanı Fatma Rana Demir

1990 Edremit doğumludur. 2007 yılında Gelibolu Anadolu Lisesi’nden derece ile mezun olmuştur. 2012 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden başarı ile mezun olmuş ve 2013 Nisan Diş Hekimliğinde Uzmanlık Sınavı’nda Türkiye 12.si olmuştur. Uzmanlık eğitimini İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim dalında 2018 yılında tamamlayarak “Ortodonti Uzmanı” olmuştur..

Tez konusu “Artmış vertikal boyuta sahip hastaların gülümseme karakteristiklerinin üç boyutlu değerlendirilmesi”dir.

2019-2020 yılları arasında Özel Konya Medova Hastanesi’nde, 2020-2022 yılları arasında ise Başkent Üniversitesi Konya Hastanesinde meslek hayatına devam etmiş, 2022 Haziran ayı itibariyle de kurucusu olduğu Özel Rana Demir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Uzmanlık eğitimi süresince ve sonrasında bir çok kongre, seminer ve kursa katılmış olup özel ilgi alanları gülümseme estetiği, şefaf plaklarla ortodonti(Invisalign), ortognatik cerrahi ve fonksiyonel çene ortopedisidir.

Ortodontinin estetik bir dal olmasından öte sağlıklı bir çene eklemi için öncelikle sağlıklı bir çene kapanışının sağlanması gerektiğini savunur.

Evli ve bir kız çocuk annesi olan Uzm.Dt. Rana Demir’in hobileri arasında tenis, aletli pilates , yüzme, kitap okumak ve film izlemek bulunmaktadır.

Diş Hekimi Ali Çetiner

Konya doğumlu olup lise eğitimini Konya Diltaş Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden başarı ile mezun olmuştur. Mezuniyeti sonrasında Ankara ve İstanbul’da çeşitli kliniklerde çalışan Çetiner öğrencilik dönemi ve sonrasında bir çok kongre, seminer ve kursa katılmıştır.

Özellikle ileri seviye diş hekimliği cerrahisi, implant cerrahisi, gülüş tasarımı, dijital diş hekimliği, lamine uygulamaları, zirkonyum ve cam seramik protezler ile gömülü 20 yaş diş çekimleri ilgi alanlarıdır.

Meslek hayatında diş hekimliğinde minimal invaziv ve akılcı planlamalarla hastalarına hem konfor hem de estetik sağlamayı amaçlamaktadır.

Hobileri arasında kitap okumak, tarihsel filmleri izlemek, kamp yapmak, doğa yürüyüşü yapmak bulunmakta olup yüzme ve bisiklet sporları ile ilgilenmektedir.