Gülüş estetiği birden çok işlemin kombine bir şekilde uygulanarak kişinin gülüşünü estetik bir duruma getirmek için yapılan işlemlerdir. Bu işlemler içinde zirkon kaplama, diş eti tedavisi, köprü, dudak şekillendirme gibi işlemler mevcuttur. Kişiye özel uygulanan bu işlemler sadece dişlerin sağlıksız olduğu durumlar için geçerli değildir. Estetik bir gülüşe sahip olmak için dişlerinde sağlık problemi olmayan kişilerde de bu uygulamalar yapılabilmektedir. Hekim kontrolünde yapılan taramalar sonrası uygun tedavi ve işlem uygulanabilmektedir.

Gülüş estetiği işlemler planlanırken dişlerinizin yapısı, dudak yapısı, yüz yapısı gibi sahip olunan unsurlar incelenip uygun işlemler belirlenmektedir. Daha estetik bir gülüş için diş hekiminize başvurmanız ve kontrollü şekilde ilerlenmesi önerilir.

Gülüş Estetiği Nasıl Yapılır?

İşlemler birkaç seansta gerçekleşeceği için ilk olarak hekiminizin detaylı bir tarama yapmasıyla başlar, dişlerinizde sizin görmediğiniz ama hekimin inceleyeceği detaylar olabilir. Diş eti ve diş ile ilgili oluşabilecek sorunlar ele alınır detaylı analiz edilir. Ağız ve diş sağlığınız için uygun durum sağlandığında tedavi ve işlemlere başlanır. Herhangi bir diş eti problemi ve salt diş sorunları oluşumu varsa gerekli cerrahi ve ortodonti müdahaleleri sonrası işleme başlanması sağlanır. Bu süreç gülüş estetiği için yapılabilecek işlemleri erteletebilir.

Gülüş Estetiği Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • İşlem yapılacak kişinin ağız ve diş gelişimini tamamlamış olması gerekir.
  • Erken Yaşlarda diş gelişimini tamamlamış kişilerin estetik protokolünde erken yapılacak işlemleri yapması uygun görülmemesi esas alınmaktadır.
  • Oluşabilecek veya altta görülmeyen sorunların giderildikten sonra bu işlemlere başlaması öngörülmektedir.

Gülüş Tasarımı Fiyatları Ne Kadar?

  • Popülerliği artan alan gülüş estetiği uygulamaları fiyat bakımından hastadan hastaya göre değişkenlik gösterir. Kliniklerimizde hastaya özel tedavi planlaması sonrası, fiyat belirlenmesi yapılmaktadır.
  • Gülüş tasarımında tek bir işlem yapıldığı gibi birden fazla işlem aynı anda da yapılabilir. Bu duruma göre fiyatlarda artış ve azalma meydana gelebilir.
  • Güvenli hem de bütçenizi koruyarak bir hizmet almak istiyorsanız kliniğimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Sizler için günün her saati sunduğumuz hizmetten dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir