Konya Ortodonti, Konya Ortodonti Uzmanı, Konya Ortodontist, Konya Ortodonti Doktorları, Konya Ortodonti Klinikleri, Konya Ortodonti Fiyatları, Konya Diş Teli, Konya Diş Teli Fiyatları, Konya Ortodonti, Konya Diş Teli Fiyatları, Ortodonti Konya, Konya Diş Teli, Konya Ortodonti Doktorları, Diş Teli Fiyatları Konya, Konya Ortodonti Fiyatları, Konya Ortodonti Uzmanı, Diş Teli Konya, Konyada En İyi Ortodontist, Ortodonti Uzmanı Konya, Konya Ortodonti Klinikleri, Diş Teli Fiyatları 2023 Konya, Konyada Ortodontist, Konya Ortodonti Diş Doktorları, Konyada Diş Teli Fiyatları, Konyadaki Ortodontistler, Konya Ortodonti Randevu, Diş Teli Tedavisi Konya, Konya Çocuklarda Ortodonti, Konya Yekişkinlerde Ortodonti, Konya Şeffaf Plak Tedavisi, Konya Lingual Ortodonti, Konya Braket Çeşitleri, Konya Ortodontik Aygıtlar, Konya Çene Eklemi Rahatsızlıkları, Konya invisalign, Konya Orthero, Konya Telsiz Ortodonti, Konya Çene Bozukluğu, Rana Demir

Orthero, metal diş tellerine alternatif en yeni ortodontik tedavi yöntemidir. Şeffaf plaklarla tedavi yöntemini kullanmak isteyen tüm diş hekimleri ve ortodontistler tarafından, uygun kişilere uygulanabilir. “Gece plağı değildir.”

Orthero tedavi fiyatı nedir?

Her kişinin ağız yapısı ve ihtiyacı farklı olduğu için tedavi kişiye özel planlanır. Bu nedenle fiyat, tedavi planlamanız oluşturulduktan sonra diş hekiminiz tarafından belirlenir. Orthero olarak bizim fiyat verme yetkimiz yoktur. Yine de tedavinin ortalama diş teli tedavisi fiyatlarında olduğunu söyleyebiliriz.

Yemek yerken plağı çıkartıyor muyuz?

Kişiye özel olarak hazırlanan Orthero şeffaf plaklarınızı yemek yerken çıkartıp istediğiniz yiyecek ve içecekleri gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Plaklarınızı günde 22 saat takmanız gerektiğini unutmayınız!

Yeriniz nerede?

Orthero’nun uygulayıcısı diş hekimi olarak Yerimiz Konya Meram Yeniyol’da bulunmaktadır.

Kaç plak takılıyor ve tedavi ne kadar sürüyor?

Tedavi süresince her 15 günde bir tedavi ücretinize dahil yeni bir plak takıyor olacaksınız. Hekiminize muayene olduktan sonra size 3D simülasyonu ile tahmini bir tedavi planı çıkarılacak ve tedavi süresine ilişkin fikir verilecektir. Her kişinin ağız yapısı ve ihtiyacı farklı olduğu için tedavinin toplam süresi kişiye göre değişmektedir.

Plaklar kaç saat takılmalı?

Tedavinin planlandığı gibi ilerlemesi için plakların günde 22 saat takılması gerekiyor. 22 saatin altında takıldığı takdirde tedavi planında aksamalar oluyor ve tedavi hedeflenen sürede bitemiyor. Dolayısıyla bir süre en yakın arkadaşınız şeffaf plaklar olacak, buna hazır olun.

Orthero tedavisi benim için uygun mu?

Orthero tedavisiyle birçok diş çapraşıklığını düzeltebiliyoruz. Fakat net cevap için mutlaka hekime muayene olmanız gerekiyor. Daha fazla beklemeden kendi hekiminizi arayabilir ya da Orthero hekimlerine ulaşmak için bizi arayabilirsiniz. 0850 433 22 10

Tedavi süreci nasıl ilerliyor?

Orthero uygulayan bir diş hekimine muayene olursunuz, ağız ölçünüz alınır ve Orthero’ya gönderilir. Sizin ihtiyacınıza göre tedavi planınız oluşturulur ve hekiminize iletilir. Hekiminiz ile tedavi planınızı ve dişlerinizin son halini 3 boyutlu similasyonda inceleyip onayladıktan sonra plaklarınızın üretimini sağlayıp hekiminize göndeririz. Sonrasında yapmanız gereken tek şey; plaklarınızı günde 22 saat takıp, iki haftada bir plaklarınızı değiştirmek.

Orthero diş teli kadar etkili mi?

Evet Orthero diş telleri kadar etkilidir, tek fark Orthero plaklarının kontrolü hekiminizde ve sizdedir. Tedavinin planlanan sürede tamamlanması için plakların günde 22 saat kullanılması gerekmektedir. Kullanılmadığı takdirde tedaviniz uzar.

Plaklar ağrı yapar mı?

Plakları ilk taktığınızda ağrı yapabilir, bu çok normaldir. Plakların işe yaradığını, dişlerinizin ideal konuma gelmek için hareket ettiğini gösterir. Fakat birkaç gün sonra ağrınız geçer. Plaklarınızın ağzınızda olduğunu bile hatırlamazsınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir